click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in QENDRA TREGTARE QTU/TEG/ETC/KRISTAL/TOPTANI

Qira, Vilë , Kompleksi Colombo Teg, Tiranë.

€ 2.500
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Oborr dhe lulishte përreth vilës. Sipërfaqja tota [more]
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informac [more]
34 420 m2full info

Qera, Vilë,TEG, Tiranë

për muaj € 1.500
Vila  është e pozicionuar tek Kompleksi Kolombo, TEG. Informacion mbi vilën: Ndërtim 3 katësh • Sipërfaqja totale:210 m2 • Me Hipoteke. Organizimi : • Salloni i [more]
Vila  është e pozicionuar tek Kompleksi Kolombo, TEG. Informacion mbi vilën [more]
  • Kërko Prona

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings

sq
Open chat