click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA
we found 0 results

Properties listed in SAUK

Qera

Qera, Ambient, Sauk i Ri, Tiranë.

për muaj € 2.000
Ambientet ndodhen në zonën Sauk I ri. Buzë rruge •  Sipërfaqe 650 m2 Kati 0 dhe 1 • Kati 0 aktualisht ne gjendje pune si Supermarket •  Kati 1 aktualisht në gje [more]
Ambientet ndodhen në zonën Sauk I ri. Buzë rruge •  Sipërfaqe 650 m2 Kati 0 [more]
650 m2full info

Qera, Apartament 3+1, Sauk i Ri, Tiranë

për muaj € 2.000
Apartamenti ndodhet në zonën Sauk I ri. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit: 217 m2 • Kati i 2 banim • Ndertim I vitit 2017.  Apartamenti [more]
Apartamenti ndodhet në zonën Sauk I ri. Informacion mbi apartamentin: • Sip [more]

Qera,Apartament 3+1,Sauki Ri, Tiranë.

për muaj € 2.000
Apartamenti ndodhet në zonën Sauk I ri. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit: 217 m2 • Kati i 1 banim • Ndertim I vitit 2017.  Apartamenti [more]
Apartamenti ndodhet në zonën Sauk I ri. Informacion mbi apartamentin: • Sip [more]
32 217 m2full info
Shitje

Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë.

€ 52.780
Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe totale prej 364 m2 dhe ndodhet shumë pranë liqenit të Farkës. Mund të shfrytëzohet për [more]
Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe to [more]
364 m2full info
  • Kërko Prona

Compare Listings

sq
en_US sq
Open chat