KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Blog List Sidebar Left

Sa kohë na duhet për të blerë një shtëpi.

Qer 15, 2020
Për blerësit e shtëpive dhe blerësit e herës së parë në veçanti , procesi i blerjes së një shtëpie të re mund të du [more]
Continue Reading

Pranë jush për cdo nevojë tuajën.

Qer 02, 2020
Nëse doni të shisni /blini apo jepni/merrni me qera një Pronë tashmë ne jemi pranë jush me shërbimet tona:• Shit-Bl [more]
Continue Reading
Si te blini nje shtepi te re

9 Gjera qe duhet te dime para se te blejme n...

Maj 27, 2020
•Percaktoni nese jeni gati per te blere nje shtepi. Se pari duhet te percaktoni nese jeni gati te blini nje shtepi. [more]
Continue Reading
Si te zgjedhesh agjentin imobiliar

Si te zgjidhni agjentin imobiliar?

Maj 26, 2020
Te blesh ose shesesh nje shtepi nuk eshte nje proces I lehte, eshte nje nder transaksionet financiare me te medha n [more]
Continue Reading

Me apo Pa agjent imobiliar?

Mar 04, 2016
Ne pjesen me te madhe, bleresat e shtepive zgjedhin nje agjent imobiliar qe ti drejtoj ato ne nje prej transaksione [more]
Continue Reading
  • Kërko Prona

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings

sq
Open chat