click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Street View
FIND PROPERTIES
FIND PROPERTIES
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 1+1, Shkozë, Tiranë

€ 55.000
Evans St, ,
add to favorites
250

Apartamenti ndodhet pranë News 24 .

Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit: 72.4 m2 • Kati i 7 banim • Orientim lindje perëndim • I mobiluar .

 

Apartamenti disponon:• ambient ndenjie •ambient gatimi • 1 dhomë gjumi •1 tualet •2 ballkone.

Cilesime te tjera: •I investuar • I mobiluar • I shtruar me parket •Kondicioner.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Evans St
City:
Area:
State/County:
Zip: 1017
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 668
Price: € 55.000
Property Size: 70
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Garages: Not Available
Garage Size: Not Available

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu 1, Ti...

€ 75.000
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
11 63 full info
altin
Shitje

Shitet, Apartamment 2+1, Farkë, Tiranë.

për m2 € 1.200
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Farkës, Brenda Kompleksit Quiet Lake. Informacion mbi apartamentin: Ndër [more]
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Farkës, Brenda Kompleksit Quiet Lake. Informacion mbi apartamentin: Ndër [more]
Shitje

OKAZION, Shitet, Apartament 2+1,Astir, Tiran...

€ 80.000
OKAZION Apartenti është I pozicionuar ne zonën e Astirit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 105 m2 [more]
OKAZION Apartenti është I pozicionuar ne zonën e Astirit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 105 m2 [more]
21 105 full info

Shitet Apartament + Ambient, Kombinat, Tiran...

€ 70.000
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • K [more]
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • K [more]

Compare Listings

en_US
sq en_US
Open chat