click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
FIND PROPERTIES
FIND PROPERTIES

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament, Qendër, Tiranë.

€ 400
Rruga Bardhok Biba, ,
add to favorites
113

Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Bardhok Biba, Tiranë.

Informacion mbi apartamentinentin:

  • Ndërtim  i ri  • Kati 2   • Sipërfaqja e apartamentit : 67.7 m2.
  • Dokumentacioni: Me çertifikatë Pronësie .

 

Organizimi : •1 Dhomë ndenje  •1 Dhomë gjumi • 1 Tualet.

Cilësime të tjera:  • I investuar • Me pamje nga rruga  • Në afërsi të shkollës, Sami Frashëri • Orjentim Perëndim • I përshtatshëm edhe për biznes • Vetrat xhami.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Rruga Bardhok Biba
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19565
Price: € 400
Property Size: 68
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Garages: Not Available
Garage Size: Not Available
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Apartament 2+1, “Shkolla e Kuqe&...

€ 350
Apartamenti ndodhet tek “Shkolla e Kuqe”, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient [more]
Apartamenti ndodhet tek “Shkolla e Kuqe”, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient [more]
22 116 full info

Qira, Apartament, Qendër, Tiranë.

€ 700
Apartamenti ndodhet tek Posta Qëndrore, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Buzë rruge Kati 1 Sipërfaqja e aparta [more]
Apartamenti ndodhet tek Posta Qëndrore, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Buzë rruge Kati 1 Sipërfaqja e aparta [more]
1 120 full info

Qira, Apartament 1+1, Shkolla “4 Dëshm...

€ 350
Apartamenti  ndodhet midis Selvis dhe rrugës Bardhyl, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sallon [more]
Apartamenti  ndodhet midis Selvis dhe rrugës Bardhyl, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sallon [more]
11 74 full info

Qira, Apartament 1+1, Qëndër, Tiranë.

€ 320
Apartamenti  ndodhet në qendër, pranë Bankës Kombëtare, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sall [more]
Apartamenti  ndodhet në qendër, pranë Bankës Kombëtare, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sall [more]
11 70 full info

Compare Listings

en_US
Open chat