click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
FIND PROPERTIES
FIND PROPERTIES

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

€ 400
,
add to favorites
104

Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Myslym Shyrit, pranë shkollës Konferenca e Pezës, Tiranë.

Informacion mbi apartamentin:

  • Ndërtim i ri • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 102 m2 • Orientim: Lindje-Perëndim.
  • Dokumentacioni: Me çertifikatë Pronësie .

Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete  • 2 Ballkone.

Cilësime të tjera: •  I mobiluar •I investuar  •Sistem kondicionimi  • Në afërsi të institucioneve .

Për ta vizituar na kontaktoni!

City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19570
Price: € 400
Property Size: 102
Rooms: 2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Garages: Not Available
Garage Size: Not Available
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Apartament 2+1, “Shkolla e Kuqe&...

€ 350
Apartamenti ndodhet tek “Shkolla e Kuqe”, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient [more]
Apartamenti ndodhet tek “Shkolla e Kuqe”, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient [more]
22 116 full info

Shitet, Apartament 2+1+2, “21 Dhjetor...

€ 105.000
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Kati 3 banim, pallat i ri Sipërfaqja e apartamentit:  103 m2 neto, Si [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Kati 3 banim, pallat i ri Sipërfaqja e apartamentit:  103 m2 neto, Si [more]
22 116 full info

Qira, Apartament, Qendër, Tiranë.

€ 700
Apartamenti ndodhet tek Posta Qëndrore, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Buzë rruge Kati 1 Sipërfaqja e aparta [more]
Apartamenti ndodhet tek Posta Qëndrore, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Buzë rruge Kati 1 Sipërfaqja e aparta [more]
1 120 full info

Qira, Apartament 1+1, Shkolla “4 Dëshm...

€ 350
Apartamenti  ndodhet midis Selvis dhe rrugës Bardhyl, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sallon [more]
Apartamenti  ndodhet midis Selvis dhe rrugës Bardhyl, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sallon [more]
11 74 full info

Compare Listings

en_US
Open chat