click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
FIND PROPERTIES
FIND PROPERTIES

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Vilë,Rruga ” 4 Dëshmorët”, Tiranë.

€ 350.000
Rruga "4 deshmoret", ,
add to favorites
229

Vila është e pozicionuar tek Rruga “4 Dëshmorët”.

Informacion mbi vilën:

Ndërtim 3 katësh   • Sipërfaqja totale: 333 m2.

Organizimi : • 2 Ambiente gatimi dhe  ndenje • 5 Dhoma gjumi • 4 Tualete •Ballkon

Cilësime të tjera: •Pjesërisht I Mobiluar  •Orientim Jug- Lindje-Perëndim • Zonë e qete dhe e sigurt.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Rruga "4 deshmoret"
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18849
Price: € 350.000
Property Size: 333
Property Lot Size: 333
Bedrooms: 5
Bathrooms: 4
Garages: Not Available
Garage Size: Not Available
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë.

€ 200.000
Vila është e pozicionuar në zonën e  Farkës. Informacion mbi vilën:   Ndërtim 2 katësh  • Sipërfaqje banimi : [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e  Farkës. Informacion mbi vilën:   Ndërtim 2 katësh  • Sipërfaqje banimi : [more]
232 full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 1.102.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilë [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilë [more]
551 full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 544.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilë [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilë [more]
320 full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 612.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilë [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilë [more]
358 full info

Compare Listings

en_US
Open chat