click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results

Properties listed in Tokë

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë

€ 800.000
Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge. Mundësi shumë e mirë investimi. Zona ofron infrastukturë shum te mire. Prona është e [more]
Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge. [more]
10,000 m2full info

Shitet, Tokë, Picallë, Tiranë.

€ 60.000
Shitet tokë në Picall . Toka ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete biznesi. Zona ofron infrastukturë shum te mire. P [more]
Shitet tokë në Picall . Toka ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Buzë rruge. [more]
1,000 m2full info

Shitet, Tokë, Prush, Tiranë.

€ 44.000
Shitet tokë në  Prush . Toka ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete biznesi. Prona është e pajisur me dokumentacion t [more]
Shitet tokë në  Prush . Toka ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Buzë rruge. [more]
1,000 m2full info
Shitje

Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë.

€ 47.400
Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe totale prej 364 m2 dhe ndodhet shumë pranë liqenit të Farkës. Mund të shfrytëzohet për [more]
Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe to [more]
364 m2full info
  • Kërko Prona

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings

sq
Open chat