click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Pranë jush për cdo nevojë tuajën.

Posted by Altin on 2 Qershor, 2020
| 0

Nëse doni të shisni /blini apo jepni/merrni me qera një Pronë tashmë ne jemi pranë jush me shërbimet tona:
• Shit-Blerje Apartamentesh , Ambjentesh, Godina Biznesi, Magazina ,Tokash, Vila, Kapanone •Dhenie- Marrrje me Qera e Apartamenteve, Ambjenteve, Vilave apo Godina Biznesi.

Konsulencë mbi tregun e pasurive të paluajtëshme në Tiranë, Njihu me:
• Cmimet e Zonës • Cilësinë e Ndërtimeve • Avantazhet /Facilitet e Zonës • Komuniteti që jeton në zonë.

Këshillim dhe ndërmjetësim hap pas hapi në cdo transaksion me qëllim shitjen,blerjen, dhënien apo marrjen me qera.

Ne jemi pranë jush per cdo nevojë tuajën, na kontaktoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Kërko Prona

    € 0 to € 1.500.000

Compare Listings

sq
Open chat