click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA
we found 0 results

Pronat tona

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 1.102.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilën: Bën pjesë në grupin e vilave G Ndërtim 4 k [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të [more]
551 m2full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 612.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilën: Bën pjesë në grupin e vilave B Ndërtim 4 k [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të [more]
358 m2full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 544.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilën: Bën pjesë në grupin e vilave C Ndërtim 4 k [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të [more]
320 m2full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë.

€ 530.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave. Informacion mbi Vilën: Ndërtim 4 katësh • Sipërfaqja : 406 m2. Dokumentacion [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të [more]
406 m2full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 515.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave Quiet Lake. Informacion mbi vilën: Bën pjesë në grupin e vilave A Ndërtim 4 k [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të [more]
302 m2full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë.

€ 200.000
Vila është e pozicionuar në zonën e  Farkës. Informacion mbi vilën:   Ndërtim 2 katësh  • Sipërfaqje banimi : 232 m2. Dokumentacioni:Me certifikate pronesi [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e  Farkës. Informacion mbi vilën:   [more]
232 m2full info

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

€ 165.000
Vila është e pozicionuar në zonën e Farkës, pranë liqenit . Informacion mbi Vilën: Ndërtim 2 katësh • Sipërfaqja : 500 m2. Dokumentacioni:Me certifikate pronesi [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Farkës, pranë liqenit . Informacion mbi [more]

Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë.

€ 105.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2. Dokumenta [more]
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apa [more]
22 105 m2full info

Shitet, Apartament 3+1, Rruga “Tefta T...

€ 105.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga “Tefta Tashko Koco”. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim egzistues • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 83 m [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga “Tefta Tashko Koco”. Informacion [more]
Shitje

OKAZION, Shitet, Apartament 2+1,Astir, Tiran...

€ 80.000
OKAZION Apartenti është I pozicionuar ne zonën e Astirit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 105 m2 • Kati 7 (jo I fundit). Organizimi : • Sallon [more]
OKAZION Apartenti është I pozicionuar ne zonën e Astirit. Informacion mbi a [more]
21 105 m2full info

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu 1, Ti...

€ 75.000
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 63 m2. Dokumenta [more]
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi ap [more]
11 63 m2full info
altin

Shitet Apartament + Ambient, Kombinat, Tiran...

€ 70.000
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • Kati 1. Organizimi : • Salloni i ndenjes • Amb [more]
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apa [more]

Compare Listings

sq
en_US sq
Open chat