click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra, Tirane.

per muaj € 330
Siri Kodra, ,
add to favorites
93

Ambienti  ndodhet ne Rrugen Siri Kodra.

Informacion mbi Ambientin:

  • Buze rruge • Kati 0 • Sipërfaqja e ambientit: 50 m2 • 1 Tualet.
  • 2 Fasada xhami • I pershtatshtatshem per biznese te ndryshme.
  • Mundesi shumë e mirë investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Siri Kodra
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18725
Price: per muaj € 330
Property Size: 50 m2
Bathrooms: 1

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Bogdanëve, Tir...

për muaj € 500
Apartamenti është I pozicionuar ne Rrugën e Bogdanëve. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 75 m2 • Ka [more]
Apartamenti është I pozicionuar ne Rrugën e Bogdanëve. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 75 m2 • Ka [more]
Qera

Qera, Ambient, Sauk i Ri, Tiranë.

për muaj € 2.000
Ambientet ndodhen në zonën Sauk I ri. Buzë rruge •  Sipërfaqe 650 m2 Kati 0 dhe 1 • Kati 0 aktualisht ne gjendje pu [more]
Ambientet ndodhen në zonën Sauk I ri. Buzë rruge •  Sipërfaqe 650 m2 Kati 0 dhe 1 • Kati 0 aktualisht ne gjendje pu [more]
650 m2full info

Qera, Apartament, Bllok, Tiranë.

për muaj € 900
Apartamenti është i pozicionuar në Bllok. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 6 banim • Sipërfaqja e a [more]
Apartamenti është i pozicionuar në Bllok. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 6 banim • Sipërfaqja e a [more]
1 110 m2full info

Compare Listings

sq
en_US sq
Open chat