click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA
we found 0 results
Your search results

Qera, Ambient, Sauk i Ri, Tiranë.

për muaj € 2.000
Sauk, ,
add to favorites

Ambientet ndodhen në zonën Sauk I ri.

  • Buzë rruge •  Sipërfaqe 650 m2 Kati 0 dhe 1 • Kati 0 aktualisht ne gjendje pune si Supermarket •  Kati 1 aktualisht në gjendje pune si lokal • 2 Tualete.
  • Fasadë xhami • I pershtatshëm per biznese të ndryshme • Lehtësisht I aksesueshëm nga transporti Bublik.
  • Mundësi shumë e mirë investimi.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Sauk
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18617
Price: për muaj € 2.000
Property Size: 650 m2

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

për muaj € 500
 Apartamenti është I pozicionuar ne Rrugën e Bogdanëve. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 75 m2 • K [more]
 Apartamenti është I pozicionuar ne Rrugën e Bogdanëve. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 75 m2 • K [more]

Qera, Apartament, Bllok, Tiranë.

për muaj € 900
Apartamenti është i pozicionuar në Bllok. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 6 banim • Sipërfaqja e a [more]
Apartamenti është i pozicionuar në Bllok. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 6 banim • Sipërfaqja e a [more]
1 110 m2full info

Compare Listings

sq
en_US sq
Open chat