click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Apartament, Qendër, Tiranë.

€ 700
,
add to favorites
38

Apartamenti ndodhet tek Posta Qëndrore, Tiranë,

Informacion mbi Apartamentin:

  • Buzë rruge
  • Kati 1
  • Sipërfaqja e apartamentit:  70 m2 neto, Sipërfaqja bruto 120m2.
  • 1 Tualet.
  • 2 ballkone
  • I investuar
  • Me ndriçim
  • I përshtatshëm për biznese të ndryshme( Klinika Mjekësore, Klinika Estetike, Klinika Dentare, Laboratore, Zyra Noteriale) etj.
  • Zona shumë e mirë për investim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 68 20 34 012

+355 68 50 87 006

City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 19656
Price: € 700
Property Size: 120 m2
Rooms: 3
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Apartament 1+1, Shkolla “4 Dëshm...

€ 350
Apartamenti  ndodhet midis Selvis dhe rrugës Bardhyl, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sallon [more]
Apartamenti  ndodhet midis Selvis dhe rrugës Bardhyl, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sallon [more]
11 74 m2full info

Qira, Apartament 1+1, Qëndër, Tiranë.

€ 320
Apartamenti  ndodhet në qendër, pranë Bankës Kombëtare, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sall [more]
Apartamenti  ndodhet në qendër, pranë Bankës Kombëtare, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Organizim 1+ 1.  Sall [more]
11 70 m2full info

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

€ 400
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Myslym Shyrit, pranë shkollës Konferenca e Pezës, Tiranë. Informacion mbi [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Myslym Shyrit, pranë shkollës Konferenca e Pezës, Tiranë. Informacion mbi [more]
22 102 m2full info

Qera, Apartament, Qendër, Tiranë.

€ 400
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Bardhok Biba, Tiranë. Informacion mbi apartamentinentin: Ndërtim  i ri  • [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga Bardhok Biba, Tiranë. Informacion mbi apartamentinentin: Ndërtim  i ri  • [more]
11 68 m2full info

Compare Listings

sq
Open chat