click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Qira, Vilë , Kompleksi Colombo Teg, Tiranë.

€ 2.500

Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë.

Informacion mbi Vilën:

 • Strukturë 3 katëshe.
 • Oborr dhe lulishte përreth vilës.
 • Sipërfaqja totale 420 m2.
 • 4 Tualete, cdo kat ka tualet.
 • Me oxhak kati i parë.
 • 3 ballkone.
 • 3 dhoma gjumi.
 •  Sistem kondicionimi dhe kamerash.
 • Vend parkimi përpara vilës.
 • E mobiluar në mënyrë komode, mobilimi i ri.
 • Me ndricim natyral.
 • Zona shumë e mirë, e qet dhe e sigurtë.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Property Id : 19612
Price: € 2.500
Property Size: 420 m2
Rooms: 5
Bedrooms: 3
Bathrooms: 4
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Vilë , Kompleksi Colombo Teg, Tiranë.

€ 2.400
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Obor [more]
Vila  ndodhet në Kompleksin Colombo, në afërsi të Teg- ut, Tiranë. Informacion mbi Vilën: Strukturë 3 katëshe. Obor [more]
33 264 m2full info

Qera, Vilë, Medrese, Tiranë.

€ 1.100
Vila ndodhet pranë Medresesë, rruga Riza Cerova, Tiranë, Informacion mbi Vilën: Rruga Riza Cerova.  Strukturë 3 kat [more]
Vila ndodhet pranë Medresesë, rruga Riza Cerova, Tiranë, Informacion mbi Vilën: Rruga Riza Cerova.  Strukturë 3 kat [more]
33 218 m2full info

Qera, Vilë, Petrelë, Tiranë.

€ 1.000
Vila është e pozicionuar në Petrele. Informacion mbi Vilën: Ndërtim 2 katësh • Sipërfaqja e ndërtimit 240 m2 • Doku [more]
Vila është e pozicionuar në Petrele. Informacion mbi Vilën: Ndërtim 2 katësh • Sipërfaqja e ndërtimit 240 m2 • Doku [more]
2 240 m2full info

Qera, Vilë, Farkë, Tiranë.

€ 3.000 për muaj
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave. Informacion mbi Vilën: Ndërtim [more]
Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Farkës, brenda kompleksit të vilave. Informacion mbi Vilën: Ndërtim [more]
406 m2full info

Compare Listings

sq
Open chat