click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA
we found 0 results
Your search results

OKAZION, Shitet, Apartament 2+1,Astir, Tiranë

€ 80.000
Tirana e re, ,
add to favorites
22
  • OKAZION Apartenti është I pozicionuar ne zonën e Astirit.

Informacion mbi apartamentin:

• Sipërfaqja totale 105 m2
• Kati 7 (jo I fundit).
Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjent Gatimi • Tualet • 2 Dhoma Gjumi •1 Ballkon.

Cilësime të tjeta: • I mobiluar •I investuar •I shtruar me parket •Kondicioner • Grila me Pult • Izolim akustik.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Address: Tirana e re
City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18558
Price: € 80.000
Property Size: 105 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu 1, Ti...

€ 75.000
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
11 63 m2full info
altin
Shitje

Shitet, Apartamment 2+1, Farkë, Tiranë.

për m2 € 1.200
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Farkës, Brenda Kompleksit Quiet Lake. Informacion mbi apartamentin: Ndër [more]
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Farkës, Brenda Kompleksit Quiet Lake. Informacion mbi apartamentin: Ndër [more]
92 m2full info

Shitet Apartament + Ambient, Kombinat, Tiran...

€ 70.000
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • K [more]
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • K [more]

Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë.

€ 105.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
22 105 m2full info

Compare Listings

sq
en_US sq
Open chat