click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA
we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartamment 2+1, Farkë, Tiranë.

për m2 € 1.200
farke, ,
add to favorites

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Farkës, Brenda Kompleksit Quiet Lake.

Informacion mbi apartamentin:

  • Ndërtim I ri • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 92.3 m2 •Verandë 30 m2.
  • Dokumentacioni: Me certifikate pronesie.

Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit  • 1 Tualet • 2 Dhoma Gjumi •1 Ballkon.

Cilësime të tjera: •Ndricim natyral •I investuar  • I shtruar me parket • Kondicioner •Sistem chiller.

 

Për ta vizituar na kontaktoni!

 

Address: farke
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18619
Price: për m2 € 1.200
Property Size: 92 m2

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu 1, Ti...

€ 75.000
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
Apartamenti është i pozicionuar në tek Bulevardi Zogu 1. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
11 63 m2full info
altin
Shitje

OKAZION, Shitet, Apartament 2+1,Astir, Tiran...

€ 80.000
OKAZION Apartenti është I pozicionuar ne zonën e Astirit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 105 m2 [more]
OKAZION Apartenti është I pozicionuar ne zonën e Astirit. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 105 m2 [more]
21 105 m2full info

Shitet Apartament + Ambient, Kombinat, Tiran...

€ 70.000
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • K [more]
Apartenti dhe Ambient, është i pozicionuar në Kombinat. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja totale 97 m2 • K [more]

Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë.

€ 105.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 5 banim • [more]
22 105 m2full info

Compare Listings

sq
en_US sq
Open chat