click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
KËRKO PRONA
KËRKO PRONA

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Tokë, Picallë, Tiranë.

€ 60.000
tirane, ,
add to favorites
269

Shitet tokë në Picall . Toka ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete biznesi. Zona ofron infrastukturë shum te mire. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta viztuar na kontaktoni!

Address: tirane
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 18909
Price: € 60.000
Property Size: 1,000 m2
Property Lot Size: 1,000 m2
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë

€ 800.000
Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge. Mundësi shumë e mirë investimi. Zona of [more]
Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge. Mundësi shumë e mirë investimi. Zona of [more]
10,000 m2full info

Shitet, Tokë, Prush, Tiranë.

€ 44.000
Shitet tokë në  Prush . Toka ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete bizn [more]
Shitet tokë në  Prush . Toka ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete bizn [more]
1,000 m2full info
Shitje

Shitet, Tokë, Sauk, Tiranë.

€ 47.400
Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe totale prej 364 m2 dhe ndodhet shumë pranë [more]
Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe totale prej 364 m2 dhe ndodhet shumë pranë [more]
364 m2full info

Compare Listings

sq
Open chat