click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

€ 150 to € 2.000.000

We found 5cc 0 results.

Login to save search and you will receive an email notification when new properties matching your search will be published.

Qira, Apartament , ” Pazari i Ri” , Tiranë.

Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 Tualete Kati i  1 banim Pallat i ri Ballkon. 2 [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Aparta [more]

Qira, Apartament 3+1+2 Tualete ,“ Rruga Kav...

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës.  Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe Gat [more]
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pran [more]
32 137 m2full info

Shitet, Apartament 3+1 , Rr “Mine Peza...

Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballkon 3 Dhoma gjumi Kati i 6 teknik Shkallë me ndricim natyral Sipërfaqja e apartamentit: [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballko [more]
31 95 m2full info

Super apartamente ! GRAND GALLERY

Pse GRAND GALLERY ? • Rezidencë banimi & Qendër biznesi multifunksionale. • 9 kate banimi • 2 kate biznes • 2 kate parkimi • 2 Ashensor • 1500 m2 oborr i br [more]
Pse GRAND GALLERY ? • Rezidencë banimi & Qendër biznesi multifunksional [more]

Compare Listings

Open chat