Oops...
Slider with alias main not found.

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Artur Çinari

Konsulent Imobilar | illyrianhome@gmail.com

Contact Me

Schedule a showing?

My Listings

All (3)
Apartament (2)
Tokë (1)

Shitet , Apartament 2+1, “ Ambasada Amerikan...

€ 115.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat  egzistues , pranë Ambasadës Amerikane Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi 2 Tual [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat  egzistues [more]
22 125 m2full info

Shitet , Apartament 1+1 , “ Pazari i Ri ” , ...

€ 80.000
Informacion mbi Apartamentin  Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar në Tiranë, me shumë zhvillim , shumë pranë qendrës. Organizimi: Ambient ndenjie Ambient [more]
Informacion mbi Apartamentin  Apartamenti ndodhet në zonën më të kërkuar në [more]
11 57 m2full info

Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë

€ 800.000
Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge. Mundësi shumë e mirë investimi. Zona ofron infrastukturë shum te mire. Prona është e [more]
Shitet tokë në Farkë . Toka ka sipërfaqe totale prej 10 000 m2. Buzë rruge. [more]
10,000 m2full info

Agent Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings

Open chat