click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Julian Krekasi

Konsulent Imobilar | juliankrekasi@illyrianhome.al

Contact Me

Schedule a showing?

My Listings

All (57)
Ambient (6)
Apartament (39)
Duplex (1)
Garazh (2)
Kapanon (1)
Shtëpi Private (3)
Tokë (4)
Vila (4)
Shitje

Shitet , Garazh , 22,7 m2 ,” Pazari i ...

€ 15.000
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipërfaqe 22,7 m2 Për ta vizituar na kontaktoni!
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipër [more]
23 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Komisarjati nr.4 ...

€ 45.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 Pallat ekzistues Cmimi Okazion Zonë shumë e [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i f [more]
11 57 m2full info

Qira, Apartament 2+1+2 Tualete ,“ 7 Xhuxhat ...

€ 550
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës.  Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe Gat [more]
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pran [more]
22 120 m2full info

Qira, Apartament 3+1+2 Tualete ,“ Rruga Kav...

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës.  Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe Gat [more]
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pran [more]
32 137 m2full info

Shitet, Apartament 3+1 , Rr “Mine Peza...

Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballkon 3 Dhoma gjumi Kati i 6 teknik Shkallë me ndricim natyral Sipërfaqja e apartamentit: [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Tualet. 1 ballko [more]
31 95 m2full info

Shitet , Apartament 2+1, “ Bulevardi i Ri ” ...

€ 93.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pranë burgt 313. Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi 2 Dhoma gjumi 2 Tualete 1 Ballk [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet tek kompleksi Gener 2, pr [more]
22 105 m2full info

Qira, Dublex 2+1+Post Parkimi, “Liqeni i Tha...

€ 500
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Tualete. 1 Verandë 1 Dhomë gjumi Dublex Me shumë ndriçim Ashensor Pallat i ri, kati i 4 banim Post Parkimi Sipër [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Tualete. 1 Verandë 1 Dhomë [more]
12 110 m2full info

Shitet , Apartament 2+1,“ Vasil Shanto ” , T...

€ 105.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në vijë të dytë, shumë pranë Gjykatës të Rrethit Gjyqësor Organizimi: Ambient ndenjie A [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, në [more]
21 88 m2full info

Qira, Super Apartament 2+1+Garazh, Kinostudi...

€ 300
Apartamenti është i pozicionuar pranë Komisariatit nr.4 Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri  Kati 5 banim Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2. Me certifik [more]
Apartamenti është i pozicionuar pranë Komisariatit nr.4 Informacion mbi apa [more]
22 105 m2full info

Qira , Apartament 2+1 + Garazh , “ Astir ”- ...

€ 350
Apartamenti ndodhet tek bulevardi në Astir në vijë të parë. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 2 Tualete 2 Ballkone Orientim Jug-Lindje 2 [more]
Apartamenti ndodhet tek bulevardi në Astir në vijë të parë. Informacion mbi [more]
22 110 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Fresku ” , Tiranë...

€ 57.000 57000 Euro
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bollshme 1 Ballkon 1 Tualet ( me dritare ) E mobiluar në mënyre moderne Kati i 2 Sipërf [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bo [more]
11 77 m2full info

Shitet ose Qira , Vilë , 2 katë-she , Vishaj...

€ 500.000
Organizimi: Kati i 1-rë: Sipërfaqja 440 m2 bruto Ndërtim + 500 m2 Truall rreth Vilës. Ambient ndenje Ambient gatimi 2 dhoma gjumi 1 Tualet 1 Verandë Aneks Bodru [more]
Organizimi: Kati i 1-rë: Sipërfaqja 440 m2 bruto Ndërtim + 500 m2 Truall rr [more]
43 440 m2full info

Agent Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings

Open chat