Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in BABRRU

Shitet , Apartament 2+1 , “ Babrru-Qender ” ...

€ 58.000
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të qetë, akses me stacionin e autobuzit, ambulancë , farmaci , supermarket etj. Organiz [more]
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të [more]
21 88 m2full info

Compare Listings

Open chat