click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in BLLOK

Qira, Apartament 3+1+2 , ” Bllok ” , Tiranë.

€ 1.500
Apartamenti  ndodhet në zemër të tiranës, një nga zonat më të kërkuara në “Bllok”. Apartamenti ka një arredim të mbrekullueshëm dhe shumë komod. Org [more]
Apartamenti  ndodhet në zemër të tiranës, një nga zonat më të kërkuara në & [more]
32 145 m2full info

Shitet, Apartament 3+1, ” Blloku “, Tiranë.

€ 312.000
Apartamenti ndodhet pranë “Librit Universitar”. Organizimi : Ambient ndenje Ambient gatimi 3 Dhoma gjumi 2 Tualete 2 Ballkone  kondicioner I pa mob [more]
Apartamenti ndodhet pranë “Librit Universitar”. Organizimi : A [more]
12 160 m2full info
Shitje

Shitet, Apartament 2+1+2, Bllok, Tiranë

€ 165.000
Apartamenti është i pozicionuar pranë LSI.   Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 7 banim (jo i fundit) • Sipërfaqja e apartamentit : 116 m2 • [more]
Apartamenti është i pozicionuar pranë LSI.   Informacion mbi apartamen [more]
22 116 m2full info

Qera, Apartament, Bllok, Tiranë.

për muaj € 900
Apartamenti është i pozicionuar në Bllok. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri• Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2. Dokumentacioni: Me cert [more]
Apartamenti është i pozicionuar në Bllok. Informacion mbi apartamentin: Ndë [more]
1 110 m2full info

Compare Listings

Open chat