click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in FRESKU

Shitet , Apartament 1+1, “ Fresku ” , Tiranë...

€ 57.000 57000 Euro
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bollshme 1 Ballkon 1 Tualet ( me dritare ) E mobiluar në mënyre moderne Kati i 2 Sipërf [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe gatimi 1 Dhomë gjumi e bo [more]
11 77 m2full info

Shitet, Ambient 110 m2 ,“ Fresku ”, Tiranë.

€ 120.000
Ambienti ndodhet tek rruga ” Shefqet Kuka” , Tiranë, Informacion mbi Ambientin: Kati 0 Sipërfaqja e ambientit: 110 m2 1 Tualet. Fasadë e madhe xhami [more]
Ambienti ndodhet tek rruga ” Shefqet Kuka” , Tiranë, Informacio [more]
1 110 m2full info

Qira , Apartament 1+1 “ Fresku ” – Tiranë.

€ 200
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 1 Tualet 1 Ballkon 1 Dhomë gjumi Sipërfaqja 75 m2 Kati i 2 në pallat i ri Për ta vizituar na kontak [more]
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 1 Tualet 1 Bal [more]
11 75 m2full info

Shitet, Apartament 3+1+2 Tualete + Verandë ,...

€ 89.500
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 2 Tualete 1 Ballkon 3 Dhoma gjumi Verandë e madhe Sipërfaqja 158 m2 Kati i 6 në pallat i ri Ashenso [more]
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 2 Tualete 1 Ba [more]
32 158 m2full info

Shitet, Apartament 2+1, tek “ Fresku ”, Tira...

€ 65.000
Apartamenti ndodhet tek rruga e Teleferikut, Fresk. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi Kati i 2 banimi 1 Tualet. 1 Ballkon Orientim Ju [more]
Apartamenti ndodhet tek rruga e Teleferikut, Fresk. Informacion mbi Apartam [more]
21 79 m2full info

Shitet, Apartament 2+1, Fresk, Tiranë.

€ 82.000
Apartamenti është i pozicionuar tek rruga “Muhamet Deliu”. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i ri • Kati 3• Sipërfaqja e apartamentit : 111.5 m2 [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek rruga “Muhamet Deliu”. Info [more]
21 112 m2full info

Compare Listings

Open chat