click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in KOMUNA E PARISIT

Shitet , Apartament 1+1, “ Komuna e Parisit ...

€ 76.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 5 ( pallat 6 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 66 m2 Brutto ( 57.8 netto) Pallat i ri [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 5 [more]
11 66 m2full info

Qira, Apartament 1+1, “Komuna e Parisit”, Ti...

€ 300
Apartamenti ndodhet pranë qendrës Kristal , ” Komuna e Parisit ” – Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 1 Dhomë gjumi Ballkon të bollshëm 1 Tua [more]
Apartamenti ndodhet pranë qendrës Kristal , ” Komuna e Parisit ” – Tiranë, [more]
11 75 m2full info

Qera, Apartament 2+1,Komuna e Parisit, Tiran...

€ 450
Apartamenti është i pozicionuar tek Komuna e Parisit .   Informacion mbi apartamentin: Ndërtim  i ri  • Kati 5   • Sipërfaqja e apartamentit : 113 m2. Doku [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Komuna e Parisit .   Informacion m [more]
22 113 m2full info

Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Kika , Ti...

€ 145.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Kompleksi Kika . Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri • Kati 3 banim• Sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 . Dokumentaci [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Kompleksi Kika . Informacion mbi aparta [more]
32 120 m2full info

Compare Listings

Open chat