click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in PAZARI I RI

Qira, Apartament , ” Pazari i Ri ” , Tiranë.

€ 350
Apartamenti  ndodhet tek rruga ” Tefta Tashko ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Ambient gatimi Tualet me dritare Kati i 3 Pallat ekzistues Ballkon 2 dhoma [more]
Apartamenti  ndodhet tek rruga ” Tefta Tashko ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sall [more]
21 80 m2full info

Qira, Apartament , ” Pazari i Ri” , Tiranë.

Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Sallon gatimi 2 Tualete Kati i  1 banim Pallat i ri Ballkon. 2 [more]
Informacion: Apartamenti  ndodhet tek rruga,” Tefta Tashko”, Tiranë. Aparta [more]

Shitet , Apartament 2+1, Rruga “ Tefta Tashk...

€ 71.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdoret edhe si ambient për biznes. Organizimi: Am [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, me [more]
21 71 m2full info

Qira, Shtëpi private,” Pazari i Ri ...

€ 250
Jepet me qira kati i parë i një shtëpie private 2 katëshe, kati i 2 është bosh. Shtëpi shumë e qetë, e rrethuar dhe e sigurt. Me oborr te bollshëm dhe të gjelbë [more]
Jepet me qira kati i parë i një shtëpie private 2 katëshe, kati i 2 është b [more]
11 75 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, Rruga“ Tefta Tashko...

€ 60.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdoret edhe si ambient për biznes. Organizimi: Am [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, me [more]
11 49 m2full info

Shitet, Ambient biznesi pranë “Pazarit të Ri...

€ 250.000
Ambienti ndodhet tek rruga ” Dervish Hekali “, Tiranë, Informacion mbi Ambientin: Sipërfaqja e ambientit:  90.5 m2 (110.8 truall) Kat nën-tokë sa si [more]
Ambienti ndodhet tek rruga ” Dervish Hekali “, Tiranë, Informac [more]
1 111 m2full info

Qira, Super Apartament 2+1 , “ Pazari i Ri ”...

€ 550
Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit te Ri ”– Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 1 Ballkon 1 Tualet E mobiluar totalisht Me park [more]
Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit te Ri ”– Tiranë, Informacion mbi Aparta [more]
21 90 m2full info

Shitet, Apartament 2+1, “Rr. Tefta Tashko ”,...

€ 105.000
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi më vete Kati i 8( jo i fundit ) 1 Tualet. 1 ballkon i madh I areduar totalisht Orientim Jug-Lindje [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi më vete Kati i [more]
21 89 m2full info

Qira, Apartament 2+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 320
Apartamenti ndodhet pranë qendrës së gjuhve të huaja Lincoln, ” Pazari i Ri” – Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 2 Dhoma  [more]
Apartamenti ndodhet pranë qendrës së gjuhve të huaja Lincoln, ” Pazar [more]
11 75 m2full info

Qira, Vilë , Pazari i Ri, Tiranë.

€ 780
Vila  ndodhet tek Rr. Tefta Tashko Koco, në afërsi të shkollës ” Ismail Qemali”. Informacion mbi Vilën: Strukturë 2 katëshe. E rrethuar, e sigurt. S [more]
Vila  ndodhet tek Rr. Tefta Tashko Koco, në afërsi të shkollës ” Isma [more]
22 200 m2full info

Qira, Apartamen 2+1, pranë “Pazarit të Ri”, ...

€ 350
Apartamenti ndodhet pranë “Pazarit të Ri”, Tiranë. Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Areduar bukur, me detaje. 2 dhoma gjumi 1 ballkon 1 tualett Me [more]
Apartamenti ndodhet pranë “Pazarit të Ri”, Tiranë. Informacion mbi Apartame [more]
11 84 m2full info

Qira, Apartament 1+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

€ 300
Apartamenti ndodhet tek “ Pazari i Ri ”, Tiranë, Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambiente gatimi 1 Tualet. 1 ballkon I mobiluar 1 dhomë gjumi Me n [more]
Apartamenti ndodhet tek “ Pazari i Ri ”, Tiranë, Informacion mbi Apartament [more]
11 80 m2full info

Compare Listings

Open chat