click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in RRUGA E KAVAJËS

Qira, Apartament 3+1+2 Tualete ,“ Rruga Kav...

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës.  Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe Gat [more]
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pran [more]
32 137 m2full info

Shitet, Super Apartament 2+1+2 , “ Rruga e K...

€ 170.000
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane universitet EUROPIAN, Policise Bashkiake dhe Kompleksit Delijorgji. ARLIS SQUARE 21. Ndodhe ne katin e trete te [more]
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane universitet EUROPIAN, Poli [more]
22 121 m2full info

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Tiran...

€ 300
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kavajës .   Informacion mbi apartamentin: Ndërtim egzistues • Kati 1  • Sipërfaqja e apartamentit : 50 m2. Doku [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kavajës .   Informacion mb [more]
11 50 m2full info

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Tiran...

€ 350
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kavajës. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim I ri • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 54 m2 . Dokumentacioni: M [more]
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kavajës. Informacion mbi aparta [more]
11 54 m2full info

Compare Listings

Open chat