click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in Tiranë

Qira, Apartament 3+1+2 , ” Bllok ” , Tiranë.

€ 1.500
Apartamenti  ndodhet në zemër të tiranës, një nga zonat më të kërkuara në “Bllok”. Apartamenti ka një arredim të mbrekullueshëm dhe shumë komod. Org [more]
Apartamenti  ndodhet në zemër të tiranës, një nga zonat më të kërkuara në & [more]
32 145 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Shkolla e Bashkua...

€ 58.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat në ndertim , pranë Ministrisë së Mbrojtjes. Pallati si fazë ndertimi është në katin e 2 duke u n [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet në një pallat në ndertim [more]
11 68 m2full info

Qira, Apartament 2+1+2, “XhamllikuR...

€ 450
Organizimi: ► Ambient ndenje ► Ambient gatimi ► 2 Dhoma gjumi ► 2 Tualete ► Koridor shpërndarës ► Mobiluar ► Kati 5 banim ► Ashensor ► Pallat i ri _____________ [more]
Organizimi: ► Ambient ndenje ► Ambient gatimi ► 2 Dhoma gjumi ► 2 Tualete ► [more]
22 114 m2full info

Shitet , Apartament 2+1 , “ Babrru-Qender ” ...

€ 58.000
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të qetë, akses me stacionin e autobuzit, ambulancë , farmaci , supermarket etj. Organiz [more]
Apartamenti ndodhet në një pallat të mirëmbajtur dhe të ri në zonë shumë të [more]
21 88 m2full info

Qira, Apartament 2+1 , ” Rruga e Elbasanit ”...

€ 570
Apartamenti  ndodhet pranë ” Fakultetit Ekonoimik ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Ambient gatimi 2 Tualete Kati i 5 Pallat i ri Ballkon 2 dhoma gjumi. Ko [more]
Apartamenti  ndodhet pranë ” Fakultetit Ekonoimik ”, Tiranë. Apartamen 2+1 [more]
21 95 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Yzberisht” , Tira...

€ 38.000
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. Apartamen 1+1 Ambient ndenje Ambient gatimi Tualet Dhomë gjumi. Koridor shpërndarës I [more]
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen tek  ” Rruga e Qelqit”, Tiranë. A [more]
11 46 m2full info

Qira, Apartament , ” Pazari i Ri ” , Tiranë.

€ 350
Apartamenti  ndodhet tek rruga ” Tefta Tashko ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sallon Ndenje Ambient gatimi Tualet me dritare Kati i 3 Pallat ekzistues Ballkon 2 dhoma [more]
Apartamenti  ndodhet tek rruga ” Tefta Tashko ”, Tiranë. Apartamen 2+1 Sall [more]
21 80 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Rruga 4 Dëshmorët...

€ 62.000
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen pranë shkollës ” 4 Dëshmorët”, Tiranë. Apartamen 1+1 Ambient ndenje Ambient gatimi Tualet me dritare Ballk [more]
Informacion: Shitet  Apartament,  ndodhen pranë shkollës ” 4 Dëshmorë [more]
11 59 m2full info

Okazion, Shitet Apartament 2+1, pranë “ Kont...

€ 100.000
Informacion: Shitet Apartament 2+1 në gjendje shumë të mirë , në zonë shumë të mirë , kompleksi ” Kontaktit  tek 21 Dhjetori”, Tiranë. Sallon Ndenje Sallon gati [more]
Informacion: Shitet Apartament 2+1 në gjendje shumë të mirë , në zonë shumë [more]
22 90 m2full info

Shitet , Apartament 2+1+2+Verandë , “ Rr. El...

€ 240.000
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i 6 ( pallat 9 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 108 m2 + 77 m2 Verandë Pallat i ri 2 [more]
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i [more]
22 108 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+Garazh , “ Y...

€ 36.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh Kati i 8 ( i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 63 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh K [more]
11 63 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+BLK , “ Yzbe...

€ 35.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 ( pallat 8 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 74 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 [more]
11 74 m2full info
illyrianhome

Compare Listings

Open chat