Jepet me qera 2+1 300 Euro

300€
Rent

4910

Property ID

120 m2

Size

2

Bedrooms

2

Bathrooms

Address

Address: Bllok
  • Country: Albania
Open on Google Maps
  • Property ID 4910
  • Price 300€
  • Property Type Apartment
  • Property status Rent
  • Bedrooms 2
  • Bathrooms 2
  • Size 120 m2

Contact

Artur Çinari

Property Agent
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Other Properties

Prona të Ngjashme

Park Avenue Apartment

Rent

Park Avenue Apartment

10,000€ / Month
5 years ago

Est ex wisi aliquip perfecto. In utinam aliquando qui. An sit inermis adipisci. Case altera moderatius quo ut. Mucius aliquam argumentum qui ad, aliquip senserit ex usu. Nec malorum molestiae. Please follow and like us:

200 m2
3
3
Qira, Apartament 2+1 , “Don Bosco ”,Tiranë.

Rent

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Organizimi: Ambient ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet 2 Ballkone Orientim Lindje E mobiluar Kati 4 Pallat ekzistues Për një […]

64 m2
2
1