Qira, Ambient ,”Rruga e Dibrës” ,Tiranë.

900€
Rent

5428

Property ID

124 m2

Size

2

Bathrooms

Description

The environment is located near the “American Hospital 2” on Dibra Street. The area where the environment is located has access to the bus station, pharmacy, supermarkets, close to many institutions, and quick exit to the main road. The environment is offered in very good conditions, with glass facade and 2 toilets.

Please follow and like us:

Address

  • Country: Albania
Open on Google Maps
  • Property ID 5428
  • Price 900€
  • Property Type Apartment
  • Property status Rent
  • Bathrooms 2
  • Size 124 m2
  • Label New Building

Contact

Artur Çinari

Property Agent
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Other Properties

Prona të Ngjashme

Qira, Apartament 2+1 , “Don Bosco ”,Tiranë.

Rent

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Organizimi: Ambient ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet 2 Ballkone Orientim Lindje E mobiluar Kati 4 Pallat ekzistues Për një […]

64 m2
2
1
Park Avenue Apartment

Rent

Park Avenue Apartment

10,000€ / Month
5 years ago

Est ex wisi aliquip perfecto. In utinam aliquando qui. An sit inermis adipisci. Case altera moderatius quo ut. Mucius aliquam argumentum qui ad, aliquip senserit ex usu. Nec malorum molestiae. Please follow and like us:

200 m2
3
3
Jepet me qera 2+1 300 Euro

Rent

Please follow and like us:

120 m2
2
2