Qira, Apartament 2+1 , “Don Bosco ”,Tiranë.

350 K € / Year
Rent

5223

Property ID

64 m2

Size

2

Bedrooms

1

Bathroom

Description

Information:

The apartment is located in one of the most favorite areas of Tirana, with a lot of development, near the center and close to the institutions, has quick entrance-exit access to the main road and near the bus stations.

Organization:

Living room
Cooking Environment
2 Bedrooms
1 Toilet
2 Balconies
Orientation East
Furnished
Floor 4
Existing building

For a visit to the property contact us!

Please follow and like us:

Address

 • Country: Albania
 • Neighborhood: Don Bosco
 • Postal code / ZIP: 90001
Open on Google Maps
 • Property ID 5223
 • Price 350 K € / Year
 • Property Type Apartment, Vila
 • Property status Rent
 • Rooms 1
 • Bedrooms 2
 • Bathrooms 1
 • Size 64 m2
 • Label Existing Building

Contact

Artur Çinari

Property Agent
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Other Properties

Prona të Ngjashme

Jepet me qera 2+1 300 Euro

Rent

Please follow and like us:

120 m2
2
2
Qira, Apartament 2+1 , “Don Bosco ”,Tiranë.

Rent

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Organizimi: Ambient ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet 2 Ballkone Orientim Lindje E mobiluar Kati 4 Pallat ekzistues Për një […]

64 m2
2
1