Qira, Apartament 2+1 , “Don Bosco ”,Tiranë.

350€
Rent

5239

Property ID

64 m2

Size

2

Bedrooms

1

Bathroom

Description

Informacion:

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit.

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient Gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
2 Ballkone
Orientim Lindje
E mobiluar
Kati 4
Pallat ekzistues

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 

Please follow and like us:

Address

 • Country: Albania
 • City / Town: Tirana
 • Neighborhood: Don Bosco
Open on Google Maps
 • Property ID 5239
 • Price 350€
 • Property Type Apartment
 • Property status Rent
 • Rooms 1
 • Bedrooms 2
 • Bathrooms 1
 • Size 64 m2

Contact

Artur Çinari

Property Agent
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Other Properties

Prona të Ngjashme

Jepet me qera 2+1 300 Euro

Rent

Please follow and like us:

120 m2
2
2