click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Your search results

Blog Archives

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

Apartamenti ndodhet tek zona ”Vasil Shanto”, në një pallat ekzistues shumë pranë “ Big Market“. Apartamenti ka organizim shumë të mirë ,ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë të zhvilluar me dalje të [more]
by admin
Qer 05, 2023

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori në zonën e “ish-parkut”, në një pallat të ri me ndricim natyral . Apartamenti është mjaft mirë i organizuar si planimetri, i mobiluar totalisht në mënyre luksoze dh [more]
by admin
Qer 01, 2023

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”, Tiranë.

Apartamenti ndodhet tek “Zogu i Zi“ ,pranë qendër të Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë shumë të mirë dhe me zhvillim. Apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi në rrugë kryesore, ndodh [more]
by admin
Qer 01, 2023

Shiten, Tipologji Vilash “ Belvedere ” , Korça

Kemi kënaqësinë tju prezantojmë projektin më të bukur në qytetin e Korçës. Disponojm vila me sipërfaqe të ndryshme. Avantazhet: Kompleks turistik Mes gjelbërimit dhe qetësisë.” ” Passive H [more]
by admin
Maj 31, 2023

Qira, Garsoniere “Rr.Dritan Hoxha” ,Tiranë

Garsonieria ndodhet tek Rruga “ Dritan Hoxha”, pranë Universitetit ”Zoja e Këshillit të Mirë ” dhe shumë institucioneve të  tjera si, Drejtoria Rajonale Tatimore, Spitali, Universiteti  i Sporteve etj [more]
by admin
Maj 29, 2023

Qira Apartament 1+1 “Rr.Elbasanit” ,Tiranë.

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Elbasanit pranë “7 Xhuxhave“ ,në qendër të Tiranës, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë shumë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndrys [more]
by admin
Maj 27, 2023

Qira Shtëpi Private 3-kate, “Tufinë”, Tira...

Shtëpia ndodhet në zonën e “Tufinës”, pranë “Institutit të Ndërtimit” në kodër me pamje fantastike nga gjithë qyteti. Ka sipërfaqe toke prej 1000 m2 dhe secili kat i shtëpisë n [more]
by admin
Maj 26, 2023

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtesisë” ,Tira...

Apartamenti  ndodhet në një pallat të ri vitit 2022 me ashensor, tek  “Fakulteti Drejtesisë” në afërsi  të Liqenit Artificial , në  një  zonë  të  zhvillar dhe të sigurt, pranë  istitucion [more]
by admin
Maj 25, 2023

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiranë.

Apartamenti  ndodhet tek Rruga e ”Kavajes”, pranë qëndrës së Tiranës në një pallat të ri me ashensor me orientim Jug–Lindje, Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, ndr [more]
by admin
Maj 25, 2023

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, Tiranë.

Apartamenti ndodhet në zonën e “Treshi-t”, në një pallat të ri me ashensor buzë rruges kryesore. Apartamenti ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt, ndriçim natyral si dhe pamje fantastike nga [more]
by admin
Maj 22, 2023
  • Ndrysho Monedhën

  • Kërkim i Avancuar

  • Mortgage Calculator

Detajet