click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

OKAZION, Shitet Apartament 1+1 ” Ali Demi “, Tiranë.

€ 48.000
in
Ali Demi, ,
add to favorites
235

Informacion mbi apartamentin:

  • Pallat ekzistues
  •  Kati i 4
  • Sipërfaqja e apartamentit :  55 m2.
  • Me certifikate pronesie
  • Sallon ndenje
  • Ambient gatimi
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Tualet ( me dritare )
  • Koridor shperndares

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Ali Demi
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20021
Price: € 48.000
Property Size: 55 m2
Property Lot Size: 55 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitje

Shitet , Garazh , 22,7 m2 ,” Pazari i ...

€ 15.000
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipërfaqe 22,7 m2 Për ta vizituar na kontakto [more]
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipërfaqe 22,7 m2 Për ta vizituar na kontakto [more]
23 m2full info

Shitet, Tokë, Pezë Helmës, Tiranë.

€ 242.000
Shitet tokë në  Pezë Helmës . Toka ka sipërfaqe totale prej 4400 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitet [more]
Shitet tokë në  Pezë Helmës . Toka ka sipërfaqe totale prej 4400 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitet [more]
4,400 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Komisarjati nr.4 ...

€ 45.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 [more]
11 57 m2full info

Shitet, Tokë, Bërzhitë, Tiranë.

€ 151.000
Shitet tokë në  Bërzhitë . Toka ka sipërfaqe totale prej 2752 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete b [more]
Shitet tokë në  Bërzhitë . Toka ka sipërfaqe totale prej 2752 m2. Buzë rruge. Mund të shfrytëzohet për aktivitete b [more]

Compare Listings

Open chat