click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

OKAZION Shitet Apartament 2+1+2 “Univers City”, QTU.

€ 80.000
Univers City, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në kompleksin më të madh të momentit në Tiranë Univers City i cili do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit. Shkollë dhe Kopsht publik brenda kompleksit, Qendër Shëndetësore, Parqe, Kende Lojrash dhe Sportive etj.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 3
  • Ballkon
  • Planimetri perfekte
  • Orientim Veri

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: Univers City
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20682
Çmimi: € 80.000
Sipërfaqja neto e pronës: 96 m2
Sipërfaqja Bruto: 112 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2024

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”...

€ 200.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
151 m2
Sipërfaqja Neto
16 Tetor, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2, ”Bulevardi Migjeni”...

€ 160.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
90 m2
Sipërfaqja Neto
28 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!