click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

OKAZION Apartament 2+1+Verandë, “Fresku”, Tiranë.

€ 67.000
Fresku, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Fizika Bërthamore në zonën e Freskut, shumë pranë me kryqëzimin e madh dhe me prespektivë të lartë pasi kalon Unaza e Madhe e Tiranës. Zona ka zhvillim të lartë me supermarkete, ambulanca, komisarjat, lokale, stacione autobuzi etj. Pallati është i futur në lagje mjaft të qetë dhe nuk ka zhurma.

Organizimi:

  • Ambient ndenje dhe gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • Ballkon (dalje nga salloni)
  • Verandë (dalje nga dhomat e gjumit)
  • Planimetri perfekte
  • Orientim Jug-Lindje-Perëndim
  • Kati 6 (i fundit me cati)
  • Pallat i 2004 ( Pa Ashensor )
  • Me Certefikate Pronësie

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: Fresku
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20819
Çmimi: € 67.000
Sipërfaqja neto e pronës: 101 m2
Sipërfaqja Bruto: 101 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 2
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2004
Garazhe: Jo
Ashensor: Jo
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Koridor shpërdarës
Ballkon
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Super Apartament 2+1+2 ”Liqeni i That...

€ 212.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
103 m2
Sipërfaqja Neto
19 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2 “Fusha e Aviacionit”...

€ 152.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
91 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1 “Selvia”, Tiranë

€ 128.700
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
67 m2
Sipërfaqja Neto
22 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!