click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Biznesi “Std.Air Albania“, Tiranë.

€ 3.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin 0 pranë stadiumit “Air Albania“, tek rruga “Faik Konica“ ,në një zonë tepër të zhvilluar  me shumë aktivitete rreth tij. Ambienti të ofron mundësi ideale për të ushtruar aktivitete të ndryshme biznesi falë organizimit,hapësirë të bollshme dhe vendodhjes, mundesi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

  • Sipërfaqia totale 350 m2 + 200 m2 Magazina
  • 2 Tualete
  • Me disa nëndarie brënda tij
  • Sistem kondicionim
  • Mundësi per 10 poste parkimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19716
Çmimi: € 3.000
Sipërfaqja neto e pronës: 350 m2
Sipërfaqja Bruto: 350 m2
Tualet: 2
Koridor shpërdarës
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, ”Farmacia 10”, Tiranë...

€ 1.000
1
Tualet
123 m2
Sipërfaqja Neto
18 Maj, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Piaca“, Tiranë.

€ 300
1
Tualet
40 m2
Sipërfaqja Neto
10 Maj, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

€ 180
1
Tualet
17 m2
Sipërfaqja Neto
3 Maj, 2023

Detajet