click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Biznesi, ”Farmacia 10”, Tiranë.

€ 1.000
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet tek kompleksi më i ri “Farmacia 10” nga Arlis Construction në katin e 1 me ashensor, ndërtim i vitit 2022 i pa dhënë asnjëher me qira. Pranë ambientit ka institucione dhe biznese nga më të ndryshmet,  stacion urbani, spital ,banka, shkolla, etj. Ambienti të ofron një mundësi shumë të mirë për tu përdorur për aktivitete biznesi të ndryshme falë vendodhjes dhe organizimit.

Organizimi:

  • Sipërfaqia totale 147 m2
  • Lartësia 3.8 m
  • Tualet
  • Fasad xhami
  • Kati 1 banim
  • Buzë rrugës kryesore

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20311
Çmimi: € 1.000
Sipërfaqja neto e pronës: 123 m2
Sipërfaqja Bruto: 147 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Piaca“, Tiranë.

€ 300
1
Tualet
40 m2
Sipërfaqja Neto
10 Maj, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

€ 180
1
Tualet
17 m2
Sipërfaqja Neto
3 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë