click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Tiranë.

€ 800
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin e ndërmjetëm midis 0 dhe 1  buzë rrugës kryesore tek “ Liqeni i Thatë “ , ku pranë tij gjenden biznese të ndryshme dhe stacioni i autobuzit. Ambienti është i investuar dhe i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi falë vendodhjes së favorshme, mund të përdoret si supermaket, palestër, zyra etj. Sipërfaqe neto 96.5.

Organizimi:

  • Tualet
  • Fasad xhami
  • I investuar
  • Buzë rruge
  • Kati 0
  • Ndërtim i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20680
Çmimi: € 800
Sipërfaqja neto e pronës: 97 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2016
Ashensor: po
Investime Ekstra: Ndricim
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 450
2
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

QIRA, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Ti...

€ 600
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 700
1
Tualet
115 m2
Sipërfaqja Neto
2 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: