click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

QIRA, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Tiranë.

€ 600
Liqeni Thate, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin 0 buzë rrugës tek “ Liqeni i Thatë “ , pranë tij gjenden biznese të ndryshme dhe stacioni i autobuzit. Ambienti është përshtatshëm për aktivitete të tilla si, Postë.Lavanderi, Rrobaqepesi, (Biznese specifike ).

Organizimi:

  • Ambient
  • Fasad xhami
  • I investuar
  • Tualet
  • Buzë rruge
  • Kati 0
  • Ndërtim i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Liqeni Thate
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21488
Çmimi: € 600
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 450
2
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 700
1
Tualet
115 m2
Sipërfaqja Neto
2 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

€ 400
1
Tualet
30 m2
Sipërfaqja Neto
14 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje,interesohem për këtë pronë: