click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Biznesi “Liqeni i Thatë“, Tiranë.

€ 900
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin e ndërmjetëm midis 0 dhe 1  buzë rrugës kryesore tek “ Liqeni i Thatë “ , ku pranë tij gjenden biznese të ndryshme dhe stacioni i autobuzit. Ambienti është i investuar dhe i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi falë vendodhjes së favorshme, mund të përdoret si supermaket, palestër, zyra etj. Sipërfaqa neto 96.5 m2.

Organizimi:

  • Tualet
  • Fasad xhami
  • I investuar
  • Buzë rruge
  • Kati 0
  • Ndërtim i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20675
Çmimi: € 900
Sipërfaqja neto e pronës: 97 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Sistem Kondicionimi
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

€ 400
1
Tualet
22 m2
Sipërfaqja Neto
14 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Gjon Buzuku“, Tiranë.

€ 350
1
Tualet
30 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Ambasada Swedeze“, Ti...

€ 530
1
Tualet
62 m2
Sipërfaqja Neto
13 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë