click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

€ 400
Tefta Tashko, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet tek Rr. “Tefta Tashko” , në një pallat te ri të 2023 pranë Sheshit “Avni Rustemi”. Pozicionuar në katin 0, me orientim nga pjesa e brëndshme e pallatit, me lulishte dhe trotuar. Ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugët  kryesore. Ideal për dyqan dublex pasi ka lartësi të konsiderueshme.

Organizimi:

  • Sipërfaqia totale 30 m2
  • Tualet
  • Kati 0
  • Me fasad xhami
  • Pallat i ri 2023
  • Lartësi 4 m

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Tefta Tashko
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21302
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 30 m2
Sipërfaqja Bruto: 22 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2023

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 450
2
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

QIRA, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Ti...

€ 600
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 700
1
Tualet
115 m2
Sipërfaqja Neto
2 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!