click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambjent Biznesi “Piaca“, Tiranë.

€ 400
Piaca, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në Qendër të Tiranës tek ” Piaca” buzë rruge, në katin 0 tek një pallt i ri, pranë tij gjenden instuticione të ndryshme. Ambjenti ofrohet në kushte të mira i sapo lyer dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi falë vendodhjes së favorshme.

Organizimi:

  • Sipërfaqia totale 40 m2
  • Tualet
  • Fasad xhami
  • Kati 0
  • Buzë rruge
  • Me qepen automatike

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Piaca
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20269
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 40 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Bosh
Fasad Xhami

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 450
2
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

QIRA, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Ti...

€ 600
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 700
1
Tualet
115 m2
Sipërfaqja Neto
2 Tetor, 2023

Detajet

Përshëndetje , interesohem për këtë pronë