click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Kërkim i avancuar

Qira, Ambient Biznesi “Yzberisht “, Tiranë.

€ 270
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet tek zona e“ Yzberishtit “ brënda një kompleksi pallatesh pranë bulevardit të ri “Astir-Yzberisht “ . Ambienti ka hapësirë të bollshme  dhe me shumë ndriçim natyral , ka pozicionim pranë rrugës kryesore si dhe lehtësisht i aksesueshëm. Ofrohet për aktivitete të ndryshme  biznesi.

Organizimi

– Siperfaqia 52 m2
– Fasadë xhami
– Qepen
– Magazinë
– Kati 0
– Tualet
– Me pllaka
– Ndërtim i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 18507
Çmimi: € 270
Sipërfaqja neto e pronës: 52 m2
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 450
2
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

QIRA, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Ti...

€ 600
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 700
1
Tualet
115 m2
Sipërfaqja Neto
2 Tetor, 2023
  • Ndrysho Monedhën

  • Kërkim i Avancuar

  • Mortgage Calculator

Detajet