click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Biznesi “Zogu i Zi“, Tiranë.

€ 200
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin e parë mbi dyqanet buzë rrugës kryesore tek “ Zogu i Zi“ , ku pranë tij gjenden instuticione të ndryshme dhe stacioni i autobuzit. Ambienti është i investuar dhe i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi falë vendodhjes.

Organizimi:

  • Sipërfaqia totale 13 m2
  • Tualet
  • Fasad xhami
  • I mobiluar
  • Buzë rruge
  • Kati 1
  • Pallat i ri

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19722
Çmimi: € 200
Sipërfaqja neto e pronës: 13 m2
Sipërfaqja Bruto: 13 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Fasad Xhami
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, ”Farmacia 10”, Tiranë...

€ 1.000
1
Tualet
123 m2
Sipërfaqja Neto
18 Maj, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Piaca“, Tiranë.

€ 300
1
Tualet
40 m2
Sipërfaqja Neto
10 Maj, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

€ 180
1
Tualet
17 m2
Sipërfaqja Neto
3 Maj, 2023

Detajet