click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qemali“, Tiranë.

€ 700
Bulevardi Zhan D'Ark, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet pranë “Pazarit të Ri”, përballë me gjimnazin “Ismail Qemali” në një zonë mjaft të zhvilluar në Tiranë, me akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Ambjenti ofrohet në kushte të mira, me ndricim natyral, ideal për dyqan dublex pasi ka lartësi të konsiderueshme..

Organizimi:

  • Sipërfaqia 115 m2
  • Verandë 35 m2
  • Lartësi 4.4 m
  • Tualet
  • Kati 0
  • Me fasad xhami
  • Kondicionim dhe Aspirim

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Bulevardi Zhan D'Ark
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21428
Çmimi: € 700
Sipërfaqja neto e pronës: 115 m2
Sipërfaqja Bruto: 150 m2
Ambjent ndenje: 2
Tualet: 1
Kondicioner: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Bosh
Sistem Kondicionimi
Fasad Xhami

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 450
2
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

QIRA, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Ti...

€ 600
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

€ 400
1
Tualet
30 m2
Sipërfaqja Neto
14 Shtator, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-ambient-gjimnazi-ismail-qemali-tirane/