click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Ambient Open Space tek “Depot e Ujit“-QS, Tiranë.

€ 400
Rruga "Mihal Grameno", ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në katin e 3 (i fundit) të një vile tek zona e “ Qytet Studentit“  tek rruga “Mihal Grameno“, ku pranë ka edhe stacionin e autobuzit.Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi falë organizimit pa asnje kollonë, mundesi shumë e mirë investimi, ideal për fasoneri.

Organizimi:

  • Sipërfaqia totale 200 m2 (Open Space)
  • 1 Tualet
  • Ballkon
  • 3 m lartësi
  • Sistem Aspirim dhe kondicionim

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Rruga "Mihal Grameno"
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19306
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 200 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 450
2
Tualet
70 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023
Detaje

QIRA, Ambient Biznesi “ Liqeni i Thatë “, Ti...

€ 600
1
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
17 Tetor, 2023
Detaje

Qira, Ambient Biznesi, Gjimnazi “Ismail Qema...

€ 700
1
Tualet
115 m2
Sipërfaqja Neto
2 Tetor, 2023

Detajet