click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1 “21 Dhjetori” ,Tiranë.

€ 420
21 Dhjetori, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë ”21 Dhetorit” në një pallat ekzistues mbrapa hotel Mondialit Apartamenti ka shumë ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë me shumë zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, shkolla, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi më vete
  • Dhomë gjumi
  • E mobiluar
  • Kondicioner
  • Tualet
  • Ballkon
  • Kati 1
  • Pallat egzistues

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: 21 Dhjetori
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21124
Çmimi: € 420
Sipërfaqja neto e pronës: 65 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim egzistues
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1, “ Xhamia e Tabakëve ”, ...

€ 500
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
95 m2
Sipërfaqja Neto
4 Shtator, 2023
Detaje

Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Art...

€ 550
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
110 m2
Sipërfaqja Neto
2 Shtator, 2023
Detaje

QIRA Dublex 3+1+3+P, ”Forest Villas”, Liqeni...

€ 1.300
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
150 m2
Sipërfaqja Neto
31 Gusht, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/qira-apartament-11-21-dhjetori-tirane/