click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira, Apartament 1+1, “Astir” ,Tiranë.

€ 300
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ka pozicionim shumë të mirë, ndodhet shumë pranë Vilës L dhe ka hyrje dalje me lehtësi nga rruga kryesore. Apartamenti ka kushte shumë të mira për një jetesë komode dhe të qetë.

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatim
Dhomë gjumi
Tualet
Ballkon
I mobiluar
Kondicioner
Kati 3
Pallat i ri me ashensor

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19473
Çmimi: € 300
Sipërfaqja neto e pronës: 65 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Koridor shpërdarës

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet