click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Pamje e hartës

Qira, Apartament 1+1, “Blv.Zogu i Parë” ,Tiranë.

€ 400
,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet pranë rrugës “Blv.Zogu i Parë “ në Qendër të Tiranës tek “ Ministria e Drejtësisë“ i pa dhënë asnjëher me qira. Në një zonë shumë të preferuara me shumë zhvillim,pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti bëhet gati në Janar 2023, ndërkoh do vendoset edhe ashensori për 2 ose 3 muaj pasi banoret  kanë rënë dakort.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatim
  • Dhomë gjumi
  • Tualet me dritare
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Kati 5
  • Pallat egzistues
  • I pa dhëne më parë me qira

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19398
Çmimi: € 400
Sipërfaqja neto e pronës: 65 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 2+1 ”Vasil Shanto”, Tiranë.

€ 430
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
75 m2
Sipërfaqja Neto
5 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1, “21 Dhjetori”, Tiranë.

€ 650
2
Dhomat e gjumit
1
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2 Tualete “ Zogu i Zi ”,...

€ 800
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
108 m2
Sipërfaqja Neto
1 Qershor, 2023

Detajet