click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Qira Apartament 1+1, “Ekonomiku”, Tiranë.

€ 500
Ekonomiku,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor tek “Fakulteti Ekonomik” përballë me Terminalin e Autobuzave të Juglindjes. Apartamento ofrohet i mobiluar në mënyrë komode, me shumë ndriçim natyral si edhe me komunitet banorësh pozitiv. Afërsia nga qendra e tiranës është vetëm 10 minuta në këmb.  Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, si Universitete, Ambasada, supermarket, stacion autobuzi dhe ofron akses me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofron siguri dhe kushte shumë të mira banimi.

Organizimi:

  • Ambient ndenje
  • Ambient gatimi
  • Dhomë gjumi
  • 2 Kondicioner
  • Ballkon
  • Tualet
  • Mobiluar
  • Kati 5 banim
  • Me 2 ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Ekonomiku
Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21446
Çmimi: € 500
Sipërfaqja neto e pronës: 80 m2
Sipërfaqja Bruto: 80 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2022
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Mobiluar
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Qira Apartament 1+1 “Gjon Buzuku” ,Tiranë.

€ 420
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
64 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2023
Detaje

Qira Apartament 2+1+2, “ Rr Kavajës.”, Tiran...

€ 2.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
7 Nëntor, 2023
Detaje

Qira Apartament 1+1 “Ministria e Drejtësisë”...

€ 450
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
2 Nëntor, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!